logo

Johtokunta 2018

Markku Pietikäinen (pj.), 044 5148935, puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi

Markku Laitila 040 0879918 markku.laitila(ät)haapavesi.fi
Martti Liuska 040 5558102 martti.liuska(ät)k-supermarket.fi
Tiina Karjalainen 040 5946421 karjalainen.tiinaj(ät)gmail.com
Sampsa Veteläinen 040 8288616 sampsa.vetelainen(ät)gmail.com
Asla Ohtamaa 0406310256, asla.ohtamaa(ät)gmail.com
Hannu Savukoski 0503838682,  savukoskih(ät)gmail.com

Mika Takanen (siht.), 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi

Toiminnanjohtaja
Mika Takanen, 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi

Kenttämestari
Tero Vähäaho 044 7338466, kenttamestari(ät)nivalanseudungolf.fi

Pro
Krista Palola 044 2030 896 pro(ät)nivalanseudungolf.fi

Kapteenit 2018
Jukka Rieskaniemi (miehet) 044 0815259, jukka.rieskaniemi(ät)kotinet.com
Tiina Karjalainen (ladyt) 040 5946421 karjalainen.tiinaj(ät)gmail.com
Aaro Vuolteenaho (juniorit) 040 4191209 aaro.vuolteenaho(ät)gmail.com

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta 2018 
Mika Takanen, (pj) 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Hannu-Pekka Havisto
Janne Saarela
Erkki Jämsä

Kenttätoimikunta 2018 
Mika Hosio (pj)
Hannu-Pekka Havisto
Tero Vähäaho
Mika Takanen
Markku Pietikäinen

Klubi- ja naistoimikunta 2018
Tiina Karjalainen (pj) 040 5946421 karjalainen.tiinaj(ät)gmail.com
Mervi Pudas
Krista Palola
Tytti Laitila

Senioritoimikunta 2018
Markku Pietikäinen (pj) 044 5148935 puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Tenhunen
Hannu Putkonen
Eine Hosio

Koulutus- ja junioritoimikunta 2018 
Mika Takanen 0503643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Aaro Vuolteenaho
Janne Vuolukka
Janne Saarela
Tommi Karjalainen
Sampsa Veteläinen

Sääntö- ja tasoitustoimikunta 2018 
Mika Takanen 050 3643095 mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Heinonen

 

 

Seuramme yhteystiedot:
Nivalan Seudun Golf ry
PL 47 (Ravitie 60)
85500 NIVALA   

Aukiolotiedot:
Kenttä: Suljettu 18.11.
Range: Suljettu 15.10.
Lähipelialue: Suljettu 19.10.

Klubi/Kahvio aukioloajat: 
Kahvio suljettu tältä kaudelta 8.10 alkaen
Kts Toimiston aukioloajat!

Toimiston aukioloajat:
Ei säännöllistä päivystystä talvikaudella, mutta toiminnanjohtaja Mika Takasen tavoittaa puhelimitse
toimisto(ät)nivalanseudungolf.fi / 08 443700

Puhelimet:
Toimisto: 08 443 700
Caddiemaster: 050 3641 666
e-mail Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
www.nivalanseudungolf.fi