logo

Johtokunta 2018

Markku Pietikäinen (pj.), 044 5148935, puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi

Markku Laitila 040 0879918 markku.laitila(ät)haapavesi.fi
Martti Liuska 040 5558102 martti.liuska(ät)k-supermarket.fi
Tiina Karjalainen 040 5946421 tiina.karjalainen(ät)championdoor.com
Sampsa Veteläinen 040 8288616 sampsa.vetelainen(ät)gmail.com
Asla Ohtamaa 0406310256, asla.ohtamaa(ät)gmail.com
Hannu Savukoski 0503838682,  savukoskih(ät)gmail.com

Mika Takanen (siht.), 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi

Toiminnanjohtaja
Mika Takanen, 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi

Kenttämestari
Tero Vähäaho 044 7338466, kenttamestari(ät)nivalanseudungolf.fi

Pro
Krista Palola 044 2030 896 pro(ät)nivalanseudungolf.fi

Kapteenit 2018
Jukka Rieskaniemi (miehet) 044 0815259, jukka.rieskaniemi(ät)kotinet.com
Tiina Karjalainen (ladyt) 040 5946421 tiina.karjalainen(ät)championdoor.com
Aaro Vuolteenaho (juniorit) 040 4191209 aaro.vuolteenaho(ät)gmail.com

Toimikunnat

Kilpailutoimikunta 2018 
Mika Takanen, (pj) 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Hannu-Pekka Havisto
Janne Saarela
Erkki Jämsä

Kenttätoimikunta 2018 
Mika Hosio (pj)
Hannu-Pekka Havisto
Tero Vähäaho
Mika Takanen
Markku Pietikäinen

Klubi- ja naistoimikunta 2018
Tiina Karjalainen (pj) 040 5946421 tiina.karjalainen(ät)championdoor.com
Mervi Pudas
Krista Palola
Tytti Laitila

Senioritoimikunta 2017
Markku Pietikäinen (pj) 044 5148935 puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Tenhunen
Hannu Putkonen
Eine Hosio

Koulutus- ja junioritoimikunta 2017
Sylvesteri Takanen (pj) 050 5300485 stakanen(ät)gmail.com
Aaro Vuolteenaho
Janne Vuolukka
Mika Takanen
Janne Saarela
Tommi Karjalainen
Sampsa Veteläinen

Sääntö- ja tasoitustoimikunta 2018 
Mika Takanen 050 3643095 mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Heinonen

 

 

Seuramme yhteystiedot:
Nivalan Seudun Golf ry
PL 47 (Ravitie 60)
85500 NIVALA   

Aukiolotiedot:
Kenttä: Avattu 28.4.2018
Range: Avattu 23.4.2018, myös ruoholta sallittu
Lähipelialue: Avattu 28.4.2018

Klubi/Kahvio aukioloajat: 
Avattu 28.4.
Arkisin 9-20
Viikonloppuisin 9-18 (kisapäivinä 8-18)

Toimiston aukioloajat:
Arkisin 9-16
toimisto(ät)nivalanseudungolf.fi / 08 443700

Puhelimet:
Toimisto: 08 443 700
Caddiemaster: 050 3641 666
e-mail Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
www.nivalanseudungolf.fi